1. 0
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5

Giga Panoramy - GigaLublin.pl

Wirtualny spacer Lublin - giga panoramy lotnicze i klasyczne panoramy sferyczne

Gigalublin.pl - giga panoramy z drona

Startujemy z całkowicie nowym projektem gigalublin.pl, wprowadzając jednocześnie pierwsze tak ogromne panoramy sferyczne wykonane z lotu ptaka. Ilość materiału przybywa więc czas wyodrębnić panoramy lotnicze z pod głównej strony piximo.pl. Dlatego też od dziś rusza gigaLublin.pl . Co dalej będzie... zobaczymy .

Lublin od dzisiaj ma pierwsze w Polsce, a może i nie tylko, tak ogromne panoramy pokazujące miasto w zbliżeniu, z tak dużych wysokości, z lotu ptaka. Wraz z nowym projektem oddaje cztery giga panoramy z lotu ptaka, w tym dwie w rozdzielczości 4 giga. Jedna panorama pokazuje Lublin w całości, a przybliżanie widoku pokazuje szczegóły o jakich wcześniej nie było mowy. Giga panorama umożliwia widoki z szczegółami na parę kilometrów , od punktu z którego została wykonana panorama. Klasyczne giga panoramy łatwo wykonać na ziemie ale w powietrzu ilość problemów zwiększa się dyrastycznie.

Każda giga panorama to setki zdjęć i dni spędzone nad składaniem tego wszystkiego w jedną całość. Surowa giga panorama o rozdzielczości 4 giga pikseli zajmuje ponad 8 giga na dysku, a online ponad 600mb, a nawet 700mb. Krócej mówiąc przydał by się mocniejszy komputer do montażu tego wszystkiego.

Pomóżcie w rozwoju projektu. Polubcie profil, udostępnijcie projekt rodzinie i znajomym na Facebook, Google+, Wykop.

 

Wirtualny spacer, giga panoramy z drona - gigalublin.pl

 

 

Wirtualny spacer Lublin - giga panoramy lotnicze i klasyczne panoramy sferyczne

Cofnij

Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Moja Fabryka, Piotr Kwiatkowski Skierniewice

Facebook