1. 0
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5

Wirtualne Spacery 3D - Panoramy 360

 

Wirtualny spacer łączy wykonane panoramy sferyczne, panoramy z lotu ptaka, fotografie wnętrz i inne dodatkowe elementy w jedną całość. Pozwala na swobodne poruszanie się i rozglądanie po obiekcie w 360 stopniach. Jest w pełni interaktywną formą prezentacji, przedstawiającą wnętrza, otoczenie budynków. Wirtualny spacer może zostać wykonany w klasycznej postaci oraz jako spacer Google Street View na Mapach Google

Oferuję wszystkie rodzaje wirtualnych spacerów

  • Klasyczne wirtualne spacery - wysoka jakość, indywidualny interfejs i wszelkie interaktywne dodatki
  • Panoramy wykonywane w podstawowej jakości jak i super jakości
  • Panoramy sferyczne 360 można również wykonać Dronem (podstawa lub lustrzanka)
  • Spacery Google po wnętrzach firm, wykonywane w systemie Street View na mapach Google

Panoramy sferyczne 360 klasycznie i z Drona

Wirtualne spacery mogą zostać wzbogacone o panoramy sferyczne wykonane z lotu ptaka. Panorama 360 z drona może zostać wykonana praktycznie w każdym terenie z wysokości 25m do nawet 300m. Możliwe jest wykonanie panoram w każdej rozdzielczości, w tym olbrzymich rozdzielczościach kilku Giga. W każdym przypadku panoramy są ładowane stopniowo, co zapewnia szybkość działania.

Spacer Google w Street View na mapach Google

Każda Firma na terenie Polski może zostać podłączona do programu Zdjęć Firmowych Google. Jest to interaktywna forma prezentacji własnej Firmy bezpośrednio w usługach Google, czyli na Mapie Google. Usługa opiera się głównie na panoramach sferycznych. Jest to wirtualny spacer w systemie Street View Google, czyli w tym samym systemie dzięki któremu możemy na mapie Google zwiedzać poszczególne miasta, państwa. Pozwala to na zwiększenie widoczności Firmy w Google. Więcej na podstronie .

Spacer Google

Spacer

Raz dwa tekst Raz dwa tekst Raz dwa tekst Raz dwa tekst ............ Więcej na podstronie .

Spacer Google

Wysoka Jakość

Klasyczny wirtualny spacer jest przygotowywany w podstawowej rozdzielczości. W większości wypadków do przedstawienia w atrakcyjny sposób większości budynków i wnętrz wystarczy wykonać panoramy sferyczne w podstawowej jakości. Na życzenie panoramy sferyczne z ziemi, jak i z drona mogą zostać wykonane w bardzo dużych rozdzielczościach 500Mpix po kilka Giga.

 

Cofnij

Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Moja Fabryka, Piotr Kwiatkowski Skierniewice

Facebook